loading

Vizyonumuz : Şirketimizde müşterilerimizin otomobil ile ilgili tüm beklentilerinin karşılandığı tek adres olmak ve bununla birlikte müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreyekattığımız değerleri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktır.

Hedeflerimiz : Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Topluma,doğal çevreye ve insanlığa her zaman saygılıyız ve yararlı olmak için azami çaba gösteririz. En büyük önemi insan faktörüne veririz ve bu alanda sürekli yatırım yaparız. Takım ruhuna inanırız.Gedizler’de çalışan herkesin ‘kendi işinin lideri’konumunda olduğuna inanırız.Profesyonelce yönetilen bir aile şirketiyiz ve bu durumun Gedizler’in elde etmiş olduğu büyük başarılardan biri olduğuna inanırız. Müşteri odaklı olmak,Faaliyet alanında lider konuma erişmek,Hizmette kalite,doğruluk ve istikrar sağlamak, Dengeli ve karlı büyüme elde etmek,Topluma ve çevreye katkıda bulunarak örnek olmak,Çalışanlarının çalışmaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir şirket olmaktır.

Misyonumuz : üşterilerimize,kalitesi kabul gören tüm ürünlerimizle; otomobil sektöründe yenilikçi ve güvenilir yaklaşımlarla en kaliteli hizmeti sunmak. Bulunduğu sektörde rekabetin ve hizmette kalitenin gerekliliğinin bilincinde olarak rekabetin ülke ekonomisine ve insanlığın gelişimine katkı sağlayacağına inanmaktadır.

Kurumsal Felsefemiz : Her gelişimin temelinde insan gücü ve insana hizmet vardır. Hem çalışanlarımızın hem de hizmet verdiğimiz insanların mutluluğu ve memnuniyeti ise bizim birinci önceliğimizdir. Bu bilinçle, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak hizmetleri geliştirmekte ısrar ediyor, yükselen Türkiye'de Gedizler''i Türkiye'nin yükselen değeri yapmak için çalışıyoruz.

Beklentilerin Ötesinde Hizmet : Çalışanlarımız konularının uzmanıdır ve birikimleriyle müşteri beklentilerinin ötesinde çözüm ve hizmet sunarlar. Çalışma felsefemiz müşterilerimizle birlikte onların gelişimlerine katkıda bulunacak doğru çözümleri üretmektir.

Kalıcılık ve Güvenilirlik : Ülkemizin ekonomik durumu ne olursa olsun cesur, girişimci, mücadeleci ve deneyimlerinden dersler çıkaran bir grup olduk ve her durumda gelişmeyi hedefledik. Yalnızca iş yapan değil, birlikte iş yapılan bir çalışma tarzını benimsedik. Şirketlerimiz birlikte sinerji yaratacak biçimde tasarlandı .İlişkilerimizde ve başladığımız her işte kalıcılık ve güvenilirlik asıl hedefimizdir.

Gedizler sizlere, güneşli günlerde çocuklarınızın yeşil alandaki çocuk parkında eğlenirken, sizin de Çevre Dostu yemyeşil bir alanda bulunan havuz başıCafe'mizde dinlenerek aracınızı bekleyebileceğiniz, farklı olduğumuzu ve zamanın ilerisinde olduğumuzu hissedeceğiniz keyifli bir ortam sunuyor. Serviste bulunan aracınızı izleyebilmeniz için özel olarak hazırlanmış camlı bekleme alanımızda, dilerseniz cafe'de sıcak bir kahve içebilir ve günlük gazetelere bir göz atabilirsiniz. İsterseniz dev satrançın keyfini çıkarabilir veya kablosuz internet hizmetimizden notebook bilgisayarınız aracılığıyla yararlanabilirsiniz.

Randevulu - Randevusuz Servis Kabul, Müşteri Gözetiminde Lift-check Araç Kabul, Son Kontrol hizmetleri de Gedizler'de Modern test cihazlarıyla donatılmış toplam 2.500 m2 kapalı alanda aylık 5.000 otomobile hizmet verebilecek kapasitemizle sizleri ve araçlarınızı bekliyoruz.

Gedizler olarak Türkiye'de ilk kez "ÜCRETSİZ ve KOŞULSUZ SON KONTROL SİSTEMİNİ" sizlere sunarken amacımız sizlerin tesisimizden güler yüzle ve coşkuyla ayrılmanızı sağlamaktır.

“Gedizler Mersin Tesisi; beklentilerinizin ötesinde…”

Avrupa'nın en büyük tesislerinden, Türkiye'nin en büyük bayilik teşkilatı olarak, 1990 yılında kurulmuş, toplam 8.500 m2 alanda; 3.000 metrekaresi Mekanik , 3.000 metrekaresi Boya-Kaporta, 2.000 metrekaresi Showroom ve 500 metrekaresi Sosyal Tesisler olarak, 70 kişilik kadrosuyla hizmet vermektedir.GEDİZLER YAPI OTOMOTİV TİC. VE SAN. A.Ş.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVK Kanunu) Başvuru Formu için lütfen http://opelmersin.gedizler.com.tr/hizmetler/ linkinden Kvk Kanunu sayfamızı ziyaret edin.

Sayfanın başına dön